Deň: 27. septembra 2023

ŠARKANIÁDA

V stredu, 27.09.2023, sme prežili krásne slnečné popoludnie v prírode na Šarkaniáde vďaka pani učiteľkám z MŠ, ZŠ, rodičom, počasiu… Šarkany lietali aj keď bolo temer bezvetrie a my sme si riadne zabehali. Prinesené dobroty na pikniku chutili.

VÝSTAVA PLODOV JESENE

Jeseň, pani Bohatá Naša malá výstava ovocia a zeleniny. Ďakujeme všetkým, ktorí do našej školy priniesli kúsok jesene a úrody z ich záhrad. Sľubujeme, že čo môžeme, s radosťou na prestávkach a v ŠKD nakrájame a zjeme.

MEDZINÁRODNÝ DEŇ MLIEKA

Naša škola je súčasťou projektu Európskej únie Školský program. V rámci neho sme si rôznymi aktivitami, prezentáciou, kvízom, návštevou súkromnej farmy a ochutnávkou mliečnych výrobkov pripomenuli Medzinárodný deň mlieka. Žiaci si dnešným dňom zlepšili povedomie o zdravotných účinkoch mlieka a mliečnych výrobkov. Všetkým sa veľmi páčila prezentácia o kravách, prvovýrobe mlieka, spracovaní mlieka, výrobe mliečnych …

MEDZINÁRODNÝ DEŇ MLIEKA Čítajte viac »