,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA ŠKOLY

Dnes nám prišiel balíček, na ktorý sme už netrpezlivo čakali. Naši kamaráti z českej školy v Bohuslavicích nám taktiež vyrobili a poslali krásne záložky do kníh. Je vidno, že si pri výrobe dali záležať. V balíčku nás čakalo aj sladké prekvapenie a perá. Čo nás ale potešilo úplne najviac, sú listy, ktoré nám naši kamaráti poslali. V tejto dobe, kedy sa komunikuje väčšinou už len v elektronickej podobe, je písanie listov doslova poctou. Dúfame, že deťom táto komunikácia vydrží čo najdlhšie a snáď sa im podarí nadviazať aj skutočné priateľstvo. 😊❤️

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty