,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

NOVÁ TRIEDNA KNIŽNICA V 4. ROČNÍKU

Naša škola sa tento rok zapojila do rozvojového projektu „Čítame pre radosť“. Účelom výzvy je posilnenie pozitívneho vzťahu ku knihám a čítaniu a budovanie čitateľského sebavedomia u detí a mladších žiakov, pričom hlavným cieľom je zriadiť alebo doplniť triedne knižnice. Keďže nám Ministerstvo školstva tento projekt schválilo, my sa dnes môžeme tešiť z našej novej triednej knižnice. Odkedy ju máme, spestrujeme si ňou nielen hodiny čítania, ale trávime pri nej aj celé prestávky a nevieme sa dočkať, kedy ich všetky prečítame. 😍🙂😉👍📚❤️

Mgr. Petra Hrčková

viac foto v galérii

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty