,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ S POMAZÁNKOU

Konečne nastali tie dni, na ktoré sme od začiatku roka veľmi tešili.😊😊😊

Doteraz sme vždy len koštovali, no, vo štvrtok sme si ,konečne, mohli vyrobiť aj my, tak, ako každoročne starší žiaci na pracovnom vyučovaní vlastné pomazánky, ktorými sme prekvapili zase, my mladších žiakov.😊😊😊

Vraj sa nám vydarili a boli výborné.😉😉😉 Asi to bola pravda, pretože sa po nich len tak zaprášilo. 😂😂😂 Už sa nevieme dočkať, ako ich doma pripravíme pre našich rodičov.😉😉😉

Druhý deň, na ktorý sme sa veľmi tešili, je náš veľký deň- Deň detí. My sme sa dohodli, že spolu pôjdeme na výlet do Piešťan, no aj tak nás veľmi potešilo, keď nás v piatok čakalo cez veľkú prestávku prekvapko, mňaaam, dostali sme nanuky.🍦🍦🍦

Mgr. Petra Hrčková

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty