,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

HASIČSKÁ SÚŤAŽ CHODBOVICA

V sobotu, dňa 9.3.2024 sa členovia hasičského krúžku zúčastnili súťaže CHODBOVICA v Senici. Plnenie disciplín počas behu bolo náročné. Medzi disciplínami boli: beh cez prekážky, sacie vedenie, pretek hasičských dvojíc, preliezanie rebríka, priraďovanie technických prostriedkov, uzlovanie, vodná priekopa – žinienkovanie, kuželky, loďky. Aj väčší aj menší to zvládli veľmi dobre. V obidvoch skupinách boli nováčikovia, ktorí sa zúčastnili prvýkrát. Oproti minulému roku sme sa v mnohých disciplínach zlepšili a vieme, ktoré treba ešte docvičiť . Ďakujeme chlapcom a dievčatám za dnešný deň. Nech skončili akokoľvek sú víťazi pretože to zvládli až do cieľa.

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty