,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

DIVADLO NA HOJDAČKE

Naša škola sa zapojila do pilotného projektu Fondu na podporu umenia (FPU) – Umenie pre školy. Tento projekt v kalendárnom roku 2024 nahrádza systém kultúrnych poukazov a prináša novú formu spolupráce divadiel so školami. A tak divadlo prišlo za nami. Hovoria si aj “chodiace divadlo”, ale oficiálny názov je Divadlo na hojdačke. Ide o divadlo zamerané na tvorbu pre deti a mládež, ktoré prináša aktuálne témy zo súčasnosti, blízke detskému divákovi. Predstavenia sú spracované kreatívne a vtipne. Na dnešné predstavenie s názvom Z času na čas sa prišli pozrieť aj naši škôlkari Mš Dolná Streda. Všetkým deťom sa dej veľmi páčil, veľa sa nasmiali. Po predstavení ešte herci urobili besedu o práci v divadle, ktorá bola prínosom pre nás všetkých.

Ďakujeme týmto talentovaným a šikovným ľuďom, bolo to perfektné. 🙂

#divadloNaHojdačke

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty