,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

SÚŤAŽ MLADÝCH HASIČOV

👩‍🚒 Dnes, 28.05.2022, sme sa po prvý krát zapojili do súťaže Mladých hasičov ako družstvo zložené so žiakov Základná škola Jána Majku a som veľmi rád, že za tak krátke časové obdobie – len od začiatku školského roka 2021/2022 sme dokázali natrénovať všetky potrebné disciplíny v rámci školského krúžku tak, aby sme sa mohli bez obáv postaviť po boku tímov, ktoré sa tomuto športu venujú už dlhší čas. Ja verím, že dnešok bol pekný štart k budúcim rokom, kde rozvinieme náš krúžok nie len v rámci školy, ale že decká zostanú našimi členmi aj v ďalšom období a aj v budúcnosti budú reprezentovať DHZ Dolná Streda. A ako sa patrí po ťažkom dni by mala prísť sladká odmena, tak po ceste domov sa naši rozpálení mladí hasiči schladili perfektnou zmrzlinou. 🍦

Marián Slabý

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty