,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

NOC S ANDERSENOM

V piatok, 24.09.2021, po absolvovaní dopravného ihriska nás čakala ďalšia výzva, a to prelúskať sa hlavolamom s dlhoočakávaným pánom Andersenom. Konečne nastal ten deň a my sme si mohli vyskúšať aj večerné učenie v našej škole. Najskôr sme sa dozvedeli niečo nové o spisovateľovi, potom sme sa rozdelili na tri družstvá a išli sa trošku zahrať a zasúťažiť si. Počas súťaže sme spoznali aj Andersenove najznámejšie diela a naučili sa o ňom aj pesničku, ktorú sme si veľmi rýchlo zapamätali a zaspievali. Po zvládnutí týchto neľahkých úloh nás čakala teplá večera a s plnými bruškami sme sa vydali hľadať poklad. 😍😃🔦😉👍

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty