,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

EURÓPSKY TÝŽDEŇ MOBILITY

Pri príležitosti Európskeho týždňa mobility nám pani Mgr. Karin Kapustová, Phd. z oddelenia kriminálnej prevencie MsP Sereď pripravila úžasnú dopravno-ekologickú prechádzku mestom Sereď. V škole sme si prečítali list od mestskej polície. Indícia z listu nás nasmerovala na začiatok trasy, a to na železničnú stanicu, kde sme našli ďalšiu nápovedu, kadiaľ sa máme vybrať. Dokopy sme našli 16 indícií, ktoré sme uhádli. Najviac nás potešilo, keď bola indícia ukrytá v pokladničke, ktorú sme otvárali pomocou kódu alebo kľúčika. Mestskej polícii v Seredi ďakujeme za perfektne vymyslenú aktivitu, bola poučná a zároveň zábavná. Na konci, v poslednej pokladničke, sme si za odmenu našli malú pozornosť. Máme za sebou ďalší skvelý deň a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu 😊👍🏼Mestská polícia Sereď

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty