,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

VÝSTAVA OVOCIA A ZELENINY

Utorok, 18.10.2022.

V tento krásny slnečný jesenný deň zavítali do našej školy škôlkari, ktorí, dúfajme, budú aj našimi budúcimi prváčikmi. Na multifunkčnom ihrisku ich čakali stanovištia, ktoré spolu s našimi žiakmi úžasne zvládli a trošku rozhýbali telo. Nechýbal ani tanec a taktiež prehliadka školy. Budúci prváci si vyskúšali, aké to bude, keď takto o rok budú sedieť v laviciach. Všetkých zaujala aj výstava ovocia a zeleniny. Naši žiaci priniesli doslova úlovky zo záhradky. No a na záver čakala všetkých zúčastnených sladká odmena v podobe perfektných jablkových koláčikov, za ktoré z celého srdca ďakujeme rodičom a babičkám našich žiakov. ❤️ Prvotne to mala byť súťaž o najlepší jablkový koláč, avšak… Uznajte sami! Vybrali by ste z týchto famóznych koláčov jeden? 😋🍎Ešte raz ďakujeme veľkáčom a ich perfektným pani učiteľkám, že merali cestu k nám do školy, našim šikovným cukrárom a pekárom za chutné koláče a tiež všetkým, ktorí prišli, aby s nami strávili chvíľku svojho času. Bolo to príjemné, doslova až rodinné popoludnie. Snáď bude takýchto akcií oveľa viac. ❤️

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty