,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

NÁVŠTEVA MESTSKEJ KNIŽNICE

Marec je mesiacom knihy a my veľmi radi čítame a navštevujeme školskú knižnicu. Preto sme sa vybrali v piatok, 18.03.2022, do Mestskej knižnice v Seredi, ktorá je oveľa väčšia ako tá naša. Dozvedeli sme sa v nej mnohé zaujímavosti o knižnici a knihách, spoločne sme si prečítali príbeh o Skutočnom kamarátovi, ktorý nás poučil a naučil ako sa máme voči spolužiakom správať. Následne sme si ukázali aj najväčšiu a najmenšiu knihu knižnice. Poprezerali sme si a prečítali knihy, ktoré nás zaujali, no niektorí sa hneď zaregistrovali a požičali si knižky aj domov. Veľmi sa nám tam páčilo a už sa tešíme, kedy tam pôjdeme znovu.

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty