,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ V NAŠEJ MALEJ ŠKOLIČKE… 🏠

Zavítali k nám naši predškoláci zo škôlky, aj škôlkari zo susedných Váhoviec. Mohli si prezrieť priestory a areál školy, zoznámiť sa s našimi žiakmi a ich rodičmi a starými rodičmi, pozrieť si ukážku paličkovania, pletenia košíkov, pečenia oblátok, vyskúšať Blue Bot robotické lienky, pomocou ktorých sa učíme programovať, zacvičiť si na netradičnom športom náradí s náčiním, ktoré využívame na hodinách telesnej výchovy, vyskúšať si zdobenie kraslíc voskom.

Veľmi dúfame, že sa všetkým toto kreatívne popoludnie páčilo a v neposlednom rade ďakujeme všetkým, ktorí sa dnes pričinili o to, aby deťom ukázali ich šikovné ruky a krásne výrobky… ❤️👍🏼

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty