,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

VLASTIVEDNÁ EXKURZIA V BOJNICIACH

Tento školský rok sme spojili sviatok Dňa rodiny s vlastivednou exkurziou do Bojníc. Pridali sa k nám maminy, ocinovia, babičky… Počasie však hralo proti nám a v tom najlepšom nás zastihla búrka. Myslím si však, že najlepšie zážitky sú práve tie, ktoré nie sú dokonalé a naplánované. Úsmev na tvár sa nám vrátil hneď po tom, čo sme všetci naplnili hladné žalúdky. Je vlastne jedno kde, ale dôležité je s kým trávime čas. A dnes sme ho napriek všetkému strávili všetci spolu.

Rodičia, ďakujeme, že ste sa k nám pridali a dúfame, že dnešné počasie vás neodradilo. ❤️

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty