,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

VEĽKONOČNÉ TVORIVÉ DIELNE

Vo štvrtok, 22.3., sme si pre našich milých žiakov, budúcich prváčikov, ich príbuzných a vlastne pre každého, kto mal záujem prežiť zaujímavé poobedie pripravili veľkonočné tvorivé dielne, ktoré boli spojené s bohatým programom.

Všetky deti, žiaci i dospelí, ktorí nás navštívili, si mohli vyskúšať prácu s interaktívnou tabuľou, poskladať si origami, vlastnoručne vyrobiť kuriatko, veľkonočného zajačika, pozrieť si ako sa pletú korbáče, ozdobiť voskom vajíčka alebo preveriť svoju zručnosť pri rôznych hrách. Rodičia predškolákov si pozreli priestory našej školy.

Po „namáhavej“ práci sa však najviac tešili na muffiny, ktoré nielen skvele vyzerali, ale aj výborne chutili. Ďakujeme všetkých maminkám žiakov, ktoré nám tieto dobroty napiekli. Boli príjemným spestrením celého slnečného poobedia, ktoré sme spolu prežili.

Mgr. Petra Hrčková

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty