,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

UCTENIE PAMIATKY ZOSNULÝCH

V stredu, 26.10.2022, pred prázdninami, sme mali v ŠKD parádnu halloweensku párty, pretože všetky deti milujú, keď sa môžu prezliecť do strašidelných masiek. Túto radosť sme im, samozrejme, nechceli odoprieť, avšak je potrebné, vštepovať do nich aj to, aký sviatok nás čaká v tomto období. Veríme, že naša rastúca generácia nezabudne na to, že nasledujúce dni by mali byť venované našim milovaným, ktorí tu už s nami nie sú. Dnes sa naši prváci a druháci prešli na cintorín a symbolicky zapálili sviečku pri hlavnom kríži za všetkých, ktorí na nás už pozerajú zhora. 🤍🕯️

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty