,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

SVETOVÝ DEŇ VODY

22. marec 2022- SVETOVÝ DEŇ VODY💧🌏

Dnes sme si všetci pripomenuli, aká je voda vzácna a potrebná. Od rána sme vniesli do školy nádych modrej a väčšina aktivít bola dnes venovaná práve tejto zázračnej tekutine, bez ktorej by sme tu neboli ani my. Naši žiaci vyjadrili význam vody aj v básňach, ktoré sami (mladší žiaci s pomocou rodičov) zložili a na malú chvíľu sa z nich stali šikovní a kreatívni spisovatelia. Básňami sa tak zapojili do súťaže „Voda je náš kamarát, preto ju má každý rád.“ Všetky básne boli naozaj perfektné a bolo veľmi ťažké vybrať tie naj. Niektoré nás prekvapili krásnymi rýmami, iné nás doslova rozosmiali vtipnými myšlienkami. Nakoniec však verdikt predsalen prišiel.

Nádejnými spisovateľmi sú:

3.miesto Jessica Lukáčová

2. miesto Romanko Kalinay

1. miesto Nelka Lukáčová

Gratulujeme! 💙

Na záver jedna krásna myšlienka, ktorú povedal Leonardo da Vinci: „Vode bola daná čarovná moc byť miazgou života na Zemi.“ 💧

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty