,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

STRETNUTIE S PREVENTISTKOU PZ

Aj tento rok nás do školy prišla navštíviť pani preventistka z Galanty. Žiaci sa opäť naučili veľa nových a poučných informácií z praxe. Prváci a druháci sa dozvedeli, čo všetko využíva policajt pri svojej práci, aká je povinná výbava bicykla či aké čísla treba volať, keď potrebujú pomoc. Tretiaci a štvrtáci sa zase oboznámili o nebezpečenstvách hroziacich na železničnom priecestí, pozreli si o tom aj náučnú rozprávku a na záver hodiny označili z daných situácií na obrázkoch správne a nesprávne možnosti prechádzania cez železnicu.

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty