,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

ŠKOLA V NOVOM ŠATE

Školský rok 2021/2022 sme rozbehli v plnom prúde. Dúfame, že bude úplne iný ako ten minulý. Veľmi si želáme, aby sme tento rok strávili v našej malej školičke oveľa viac času ako predchádzajúci školský rok. Aby sme sa tu všetci cítili čo najlepšie, počas tichých letných dní bez žiakov, sme nezaháľali a našu školu obliekli do nového šatu. Skrášlili sme priestory interiéru aj exteriéru. Steny vo vchode, na chodbe v šatni a školskom klube detí dostali nový nádych. Aby nám bolo dobre aj na školskom dvore, farby sa obnovili aj vonku. Do tried pribudli nové nádoby na odpadky, ktoré nám pomôžu naučiť deti, ako pomôcť životnému prostrediu separovaním odpadu. V školskom klube sa deti tešia novým farebným puzzliam, na ktorých sa tak rady hrajú a robia rôzne zaujímavé aktivity. Veríme, že vaše/naše deti sa v škole budú cítiť čo najlepšie, pretože deti sú našou prioritou. ❤️

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty