,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

PRÍBEH HUDBY – SLOVENSKÁ HUDBA

Na koncerte Príbeh hudby – „slovenská hudba“ sa pokúsime o získanie slovenského rekordu.

Bratislavský chlapčenský zbor (BChZ) v spolupráci so Štátnou filharmóniou Košice uvedie 22. a 23. septembra v Dome umenia v Košiciach mimoriadny koncert z cyklu Príbeh hudby, autora a dirigenta Gabriela Rovňáka ml. Po projekte Príbeh hudby – Tajomstvá ľudského hlasu, ktorý zbor pripravil v spolupráci so Slovenským národným divadlom v júni tohto roka, prichádza teleso so špeciálnym projektom – prvou časťou koncertu o slovenskej klasickej hudbe. Koncert si pozrie prostredníctvom streamu takmer 15.000 žiakov a študentov slovenských škôl, ale aj diváci večerného koncertu v Košiciach.

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty