,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

PONUKA POMÔCOK NA ŠKOLSKÝ ROK 2022/2023

Ponuka školských pomôcok – Skvelko

Vážení rodičia!

Pripravili pre vaše deti zoznamy pomôcok na budúci školský rok 2022/2023 s možnosťou nákupu cez internet. V týchto dňoch ste dostali domov aj letáčiky s podrobnejšími informáciami. Papierové zoznamy dostali žiaci aj domov.

Ako nakúpiť potrebné školské pomôcky z pohodlia domova?

  1. Kliknite na link: https://www.daffer.sk/16305 , zobrazí sa Vám na internete naša škola a všetky zoznamy. Rovnako môžete použiť aj rýchly prístup, ktorý sa nachádza na pravej strane webovej stránky školy. Zo zoznamu si jednoducho vyberiete odporúčanú sadu pre daný ročník.
  2. V odporúčanej sade môžete robiť zmeny, a to pridať pomôcky alebo odobrať, ak Vám zvýšili z minulého školského roka.
  3. Pri objednávke do 26.7.2022 môžete mať dopravu zadarmo do školy (ušetríte až 4 €). Balíček bude dodaný do školy posledný augustový týždeň a v septembri si ho preberiete od triedneho učiteľa.

Pripravené sú sady pre všetky ročníky odporúčané učiteľmi. Ponuka pomôcok platí už aj pre našich budúcich prváčikov.

Do zoznamu si, prosíme vás, doplňte prezuvky so svetlou podrážkou, s uzavretou pätou, nie šľapky, teplákovú súpravu, krátke športové nohavice, biele tričko, ponožky, halové tenisky, alebo tenisky s bielou nešmykľavou podrážkou.

Všetky školské pomôcky, vrátane úboru na telesnú výchovu, čitateľne označte.

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty