,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

PODPORTE NÁS HLASOVANÍM

Vážení rodičia, milí žiaci, priatelia školy!

Tento rok Vás chceme poprosiť o podporu vo forme hlasovania za našu školu.

Od 20.4. začína na webstránke www.cerstvehlavicky.sk hlasovanie verejnosti, ktoré potrvá do 31.5.2023. Z hlasovania vzíde 75 základných škôl a 75 materských škôl, ktoré budú od 09/2023 dostávať 1x/týždenne čerstvé ovocie alebo zeleninu. Každý kto chce hlasovať sa musí pri prvom raze na webstránke zaregistrovať. Následne sa bude už len prihlasovať (obdobne ako keď sa prihlasujete na Facebook a iné sociálne siete).Hlasovať je možné každý deň z rôznych zariadení v domácnosti 1x z jedného zariadenia. Hlasovanie zohľadňuje počet detí školy/škôlky.

Ď A K U J E M E

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty