MEDZINÁRODNÝ DEŇ TANCA

V piatok, 29.04.2022 bol Medzinárodný deň tanca. My sme si ho pripomenuli v pondelok, 02.05.2022, popoludní tanečno-speváckou súťažou. Žiaci sa na ňu veľmi tešili a zodpovedne pripravovali. Niektorí vystupovali jednotlivo, iní so svojim kamarátom.

Prvé miesto získali Lukáško a Fedorko (1. a 2. ročník), ktorí súťaž odštartovali hneď ako prví, a pri ktorých nám hneď padla sánka. Ich vystúpenie bolo super a veľmi si to užívali.❤️

Druhé miesto získala štvrtáčka Nelly, ktorá sa ničoho nebála a predviedla nám výbornú choreografiu a tretie tretiačka Hanka, ktorá tanec spojila so spevom.

Spevom nás očarili aj Miška s Vikinkou, ktoré získali 1.miesto v speve a Yeva s 2. miestom.

Umiestniť sa nemôžu všetci, ale aj napriek tomu všetkých súťažiacich chválime a tešíme sa, čím nás prekvapia o rok.😉