,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

MEDZINÁRODNÝ DEŇ ŠKOLSKÝCH KNIŽNÍC

Na počesť Medzinárodného dňa školských knižníc sme 25.10.2021 s našimi žiakmi trávili deň v školskej knižnici. Tento významný deň si pripomíname od roku 1999. Hlavnou myšlienkou je podpora vzťahu žiakov ku knihám a školskej knižnici. Žiaci, obklopení knihami, si vyskúšali rôzne zaujímavé aktivity, vyhľadávali v knižnici knihy, v ktorých mali ukryté ďalšie úlohy, dokonca si vytvorili aj svoju vlastnú knihu a stali sa naozajstnými autormi. Veríme, že táto aktivita prinesie žiakom radosť a zážitok z učenia a že raz budú z týchto úžasných detí milovníci kníh. 🥰

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty