,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

KOZMO A JEHO DOBRODRUŽSTVÁ

Vedeli ste, že do našej školy chodia len dobrí pozemšťania? 🧍🏼‍♀️❤️🧍🏽

Aby sme boli dobrými pozemšťanmi, treba na to snáď celý život. Vždy sa nájde niečo, čo sa dá na nás vylepšiť. Preto sme vďační za spoluprácu CPaP v Galante a pani psychologičke Kike Vendéghovej za krásny program a aktivity, ktoré s deťmi a s Kozmom robila.

Kozmo je kozmonaut, ktorý pochádza z planéty Zem. Veľmi rád vylepšuje svoj kozmoplán, ale ešte radšej lieta vesmírom a objavuje nové planéty. Na nich vždy nájde niečo nové a zaujímavé. Napríklad spozná nových kamarátov. Vesmír je pestrý a zaujímavý. Občas však číha na obyvateľov aj nebezpečenstvo. Kozmo našťastie zlé správanie vždy rozpozná a vie, ako sa správa dobrý pozemšťan. A keďže aj naše deti sa chceli stať dobrými pozemšťanmi, ukázali Kozmovi, ako pekne sa dokážu k sebe správať. Kozmo tak mohol spokojný a šťastný odletieť.…

Tak teda šťastnú cestu, Kozmo 🚀❤️

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty