,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

HUDOBNÁ ROZPRÁVKA TISÍC A JEDNEJ NOCI

Vo štvrtok, 20.06.2024, sme sa boli kultúrne vyžiť v Starom divadle Karola Spišáka v Nitre na rozprávke z príbehov Tisíc a jednej noci- Aladín. Aladín je rozprávka o sile kúziel a čarov, o priateľstve a o jednom jedinom želaní.

Bol to príbeh o chlapcovi Aladínovi, ktorý má zlaté srdce, o Džinovi- duchovi z lampy, ktorý splní každé prianie a princeznej Budúr. V príbehu nás sprevádzal aj opičiak Abu a papagáj Jágo, ktorých kostýmy sa nám veľmi páčili. Dej bol veľmi napínavý, plný zvukových a svetelných efektov, ktoré nás upútali, a tak si opäť odnášame nový zážitok. 😊😉👍

Mgr. Petra Hrčková

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty