,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

DLAŇ DOKORÁN – VÝSLEDOK A DOBRÉ ZVESTI

Dnes, 29.06.2022 sme dostali mail ako odpoveď na zapojenie do výzvy Dlaň dokorán. Kúsok z listu Vám ponúkame k nahliadnutiu.

Milí naši kamaráti, učitelia, spolubojovníci…:)

To, čo sme spolu vytvorili je niečo úžasné. Vy ste úžasní!!! Na začiatku to bol možno len zaujímavý nápad, no teraz je to čin. Výnimočný, originálny, ľudsky hodnotný, emotívny, inšpiratívny a hlavne – skutočný.  Ľudia, ktorí sa pravdepodobne nikdy predtým nevideli, sa dokázali spojiť kvôli DOBRU. Zabojovať, hľadať ho a nájsť. Priatelia – my sme ho SPOLU našli!!! Stále tu je a nechystá sa odísť, nedovolíme mu to:)) Ako mušketieri sme zabojovali, aby sme chránili kráľa. Tú najvyššiu hodnotu a základ fungovania ľudskej podstaty – DOBRO. Pochopili ste, čo znamená TU a TERAZ a napriek pracovnej vyťaženosti ste CHCELI. Vraj nedostatok času neexistuje, existujú iba priority.
S nesmiernou radosťou na duši dávame všetkým na známosť, že do výzvy „DLAŇ DOKORÁN“ sa zapojilo 160 škôl !!!Svoju ruku k dielu priložilo približne26 900 detí !!!Reťaz detských dobrých skutkov meria nádherných 3920 metrov, teda bezmála 4 kilometre !!!!!!! 
Spojila mestá, dediny, kraje, okresy. Na mape Slovenska sme vytvorili pevnú nemennú imaginárnu sieť a …DOBRO v sieti… Dajte o tom vedieť Vašim žiakom, pretože to oni ho našli v sebe a vy ste ho našli v nich!
Tak ako my sa navzájom reálne nevidíme, písali ste nám skutočne odvšadiaľ, tak by nebolo  vidieť ani od začiatku po koniec našej krásnej farebnej dúhy. No dôležité je, že nás spojila. My od dnes vieme, že sme našli spriatelené školy ♥️ a vy viete, že vaše- naše deti sú stále dobré, že to tam niekde stále je.

S vďakou, úctou a prianím všetkého dobrého Mgr. Katarína Kmeťová ( koordinátor výzvy) a kolektív žiakov a učiteľov ZŠ s MŠ Trakovice 🖐️♥️🖐️

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty