,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

CELOSLOVENSKÁ VÝZVA „DLAŇ DOKORÁN“

ZŠ s MŠ Trakovice nás vyzvali, aby sme sa k nim pripojili. V maily nám napísali:

Pridajte sa k nám a vytvorte spolu s nami najdlhšiu reťaz detských dobrých skutkov na Slovensku, na svete! Spojíme svoje obkreslené farebné ruky s dobrými skutkami do dlhokánskej reťaze! Nikto pred nami sa o to ešte nepokúsil, sme prví, no nechceme byť poslední. Dospeláci často hovoria, že my, deti, sme budúcnosť. Raz bude všetko v našich rukách. Pomôžte nám ukázať, že dobro, nezištnosť, ochota a ľudskosť ešte stále sú, len čakajú na správny čas. A ten čas je tu a teraz!!! 

My sme si povedali, že dobro treba šíriť každý deň. Každý si na svoju obkreslenú rúčku napísal dobrý skutok. Naša reťaz merala 4,8 metra dobrých skutkov. Cieľ je vytvoriť slovenský rekord, všetky dĺžky dobrých skutkov sa zrátajú. ❤️🙂

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty