,,Učiteľ môže žiakovi otvoriť dvere, ale vstúpiť musí do nich sám."

AKO SPRÁVNE SEPAROVAŤ

Vedeli ste, že plastová taška sa v prírode rozkladá 10 – 20 rokov, plastové poháre 50 rokov, plastové slamky 150-200 rokov a s plastovou fľašou a plastovým príborom môže príroda bojovať dokonca až 450 rokov? 🥺Dnes sme si v rámci environmentálnej výchovy pripomenuli, aké dôležité je separovanie. Nie! Separovanie nie je novodobý trend, separovanie je doslova nevyhnutnosť, aby naša Zem ukázala svoje čarovné a krásne miesta ešte mnohým ďalším generáciám. 💚🌍Veďme spoločne vaše/naše deti k tomu, aby vedeli prírode dať, nielen z nej brať. 🌱💚

Zdieľam:

Ďalšie príspevky

Kontaktujte nás

Viac informácií o našej škole nájdete tu

Viac noviniek o našej škole nájdete na našej facebookovej stránke

Odkazy

Kontakty